Окремі норми зазнають суттєвих змін, – голова комітету Верховної Ради прокоментував зміни до законопроєкту про мобілізацію

Окремі норми зазнають суттєвих змін, – голова комітету Верховної Ради прокоментував зміни до законопроєкту про мобілізацію

Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки та оборони планують ухвалити фінальне рішення щодо законопроєкту про мобілізацію у вівторок, 9 січня. Окремі норми проєкту зазнають суттєвих змін.

Про це повідомив голова комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки та оборони Олександр Завітневич на Facebook-сторінці.

За його словами, у Комітеті третій день тривають активні дискусії щодо законопроекту. Обговорення проходить разом із представниками ЗСУ та Міністерства оборони, зокрема у ньому брали участь головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, начальник Генштабу Сергій Шаптала та міністр оборони Рустем Умєров.

“Так, було гаряче, жваві дискусії, різні аргументи, інколи навіть дуже емоційно. Є низка дискусійних норм, які не схвалюють члени Комітету”, – написав він.

“Зараз головне завдання знайти баланс між конституційними правами та необхідними заходами для вирішення завдань мобілізації, які ці права обмежують. Також необхідно врахувати можливості економіки. Є вкрай складні питання фінансового забезпечення мобілізаційних заходів, джерел покриття потреб”, – наголосив Завітневич.

Читайте також  "Мобілізація посилюється, повістки почали видавати у цьому місці конкретним чоловікам": ухилянтів до 14 лютого чекає це...

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело