Глобус купила? Гучний скандал довкола «львівського» кліпу Брєжнєвої набирає нових обертів! Ви впадете коли дізнаєтесь, що…

Нещодавно співачка представила новий, сонячний кліп на пісню “Близкие люди”, який одразу ж викликав справжній фурор в мережі, — передає Корупція Стар

І не через красиву картинку чи якість зйомки відео. Як прихильники творчості Брежнєвої, так і ті, хто вперше з нею познайомились, обурились на коментар, який прикрасив презентацію кліпу.

Співачка написала, що зйомки “Близких людей” відбувалися у “Східній Європі”.

На думку користувачів, Віра Брежнєва зумисно приховала справжню локацію зйомок — Львів. В мережі одразу ж піднялася хвиля критики в її сторону, а деякі меломани запропонували подарувати їй глобус, щоб більше таких казусів не траплялось.

Не залишився осторонь і український шоу-біз. Свій коментар на ситуацію написала продюсер Олена Мозгова:

“Дорога Вєра, з прем’єрою тебе, і якщо ти не знаєш де саме у Східній Європі знімала свій кліп, то можемо тобі і твоїй прес-службі підказати!

Це місто, у якому п’ють міцну каву, говорять і співають переважно українською, печуть найсмачніший у світі сирник, ходять кожну неділю до церкви, як на свято. Ну і що найголовніше – всі у цьому місті затяті бандерівці. Так, це Львів! Слава Україні!”

Сама Брежнєва поки що ніяк не прокоментувала свою плутанину з назвами.

Читайте також  515-метровий стіл та тисячі людей: у Празі влаштували прощальну вечірку коронавірусу

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -

загрузка...