Уряд оприлюднив текст середньострокового плану дій до 2020 року

Кабінет міністрів оприлюднив текст середньострокового плану пріоритетних дій до 2020 року. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає УНН.

“Проект нашого середньострокового плану пріоритетних дій вже на Урядовому порталі. Запрошую до обговорення та коментарів”, – зазначив він.

При цьому В.Гройсман зауважив, що “неможливо за декілька місяців зробити те, що не робилося роками”.

“Але змінити Україну можна – потрібно лише діяти наполегливо і системно. Ми таку роботу розпочали і в наступному році продовжимо. Повторю те, що говорю завжди: я буду задоволений результатами цієї роботи тільки тоді, коли люди реально відчують, що життя змінюється”, – додав очільник уряду.

Оприлюднений проект середньострокового плану пріоритетних дій уряду до 2020 року міститься на 355 сторінках.

У документі вказані п’ять цілей уряду. Так, це економічне зростання, ефективне врядування, розвиток людського капіталу, верховенство права і боротьба з корупцією і безпека та оборона.

Нагадаємо, за словами В.Гройсмана, уряд 28 грудня підготував середньостроковий план дій до 2020 року. За його словами, в основі плану розвитку України лежить економічне зростання. При цьому він зазначив що у 2016 році економіка України зросла, але зростання має бути підсилене і пришвидшене.

Джерело – unn.com.ua

Читайте також  Безумство на кордоні! Зеленський попереджав, жорсткий ультиматум: країна на ногах

Шукайте деталі в групі Facebook