Дату ядерного удару називають в росії. Чи реальна загроза

Дату ядерного удару називають в росії. Чи реальна загроза

Українців вчергове лякають чи готуються справді застосувати ядерну зброю?

У вівторок, 3 жовтня, росія збирається провести масштабні навчання з цивільної оборони. Причина цього, за її версією, загроза ядерної війни.

Причому, у країні-агресорі навіть називали дату першого ядерного удару – 4 жовтня.

Українські експерти кажуть, що це -черговий ядерний шантаж, щоб зупинити контрнаступ ЗСУ. Адже путін зобов’язав свого міністра оборони шойгу зробити це до 1 жовтня.

Але й не виключають серйозної ядерної небезпеки.

Експерт із міжнародної безпеки Тарас Жовтенко вважає, що вся ця інформація з росії спрямована на наших західних партнерів. Бо країна-агресор досі користується тим, що у них є страх перед Третьою світовою війною.

Втім, загрозу ядерної війни він називає реальною. Бо, пояснив, путіну неважко віддати такий наказ.

Також він не виключає, що росіяни можуть здійснити теракт на Запорізькій АЕС, щоб зупинити просування ЗСУ.

А якщо зупинити не вдасться, можуть видати це за свій відступ з перемогою. Бо, мовляв, «ми зробили цю територію непридатною для життя».

Експерт Національного інституту стратегічних досліджень Олексій Їжак теж вважає реальним теракт на ЗАЕС. Але додає, що таким чином росія також може готуватися до приховування «надзвичайного стану», якщо раптом путін не переживе свій День народження, який відзначатиме 7 жовтня.

Читайте також  У березні-квітні буде дуже сильно трусити всю Україну: окупанти запустять наймасштабнішу спецоперацію у світі — СБУ

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело