Україну накриває нестабільна погода: будуть зливи, грози і пекельна спека

Україну накриває нестабільна погода: будуть зливи, грози і пекельна спека

Погода в Україні буде дуже спекотною. Найближчими днями температура повітря підвищиться до 34 градусів тепла.

Погода в Україні до кінця тижня буде нестабільною. Міста накриє сильна спека разом з грозами, зливами і шквалами. У ці дні “смажити” буде до 34 градусів тепла. Про це заявив синоптик Ігор Кибаличич, повідомляє Метеопрог.

Погода 13 липня обіцяє бути дощовою та грозовою у західних областях, деяких центральних та північних.

“Температура повітря в нічний час коливатиметься в межах +12…+17 °C, на узбережжі морів до +22 °C; вдень +23…+28 °C, у центральних та південних областях повітря прогріється до +29…+ 34 °C”, – каже синоптик.

Погода 14 липня, за даними синоптика, також буде з дощами. Сильні опади будуть у західних, центральних та північних областях. Місцями будуть навіть грози і шквали 15-20 м/с.

“Температура повітря вночі становитиме +16…+21 °С, вдень +24…+29 °C, у північних та місцями центральних регіонах буде свіжіше, +18…+23 °C”, – йдеться в прогнозі.

Погода 15 липня буде нестабільною на півночі Лівобережжя. В інших регіонах сильних дощів не буде. Температура повітря вночі +13…+18 °С, вдень +24…+29 °С, а на півдні – до +31 °С.

Погода 16 липня знову стане грозовою. Короткочасні дощі та грози очікуються у північних та східних областях. Температура повітря вночі становитиме +15…+20 °С, вдень +25… +30 °C, на півдні стовпчики термометрів підвищаться до +33 °C.

Раніше повідомлялося, що в Україну несуться потужні зливи. Затоплювати буде відразу два регіони. Температура повітря в Україні також буде низькою, як для середини літа.

Також варто нагадати, що Україну атакує спека з Сахари. З 12 червня весь розігрітий шар повітря з Сахари почне рухатися з південного заходу на територію Європи, в тому числі і в Україну.

Читайте також  Настя Каменських показалась з величезним животом: "Не приховує, що..."

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело