“Емоційне навантаження зростає”: відома тарологиня зробила попередження українкам із дітьми

“Емоційне навантаження зростає”: відома тарологиня зробила попередження українкам із дітьми

Тарологиня заявила, що незабаром прийдуть погані новини, і може зростати емоційне навантаження.

Відома українська майстер карток Таро та екстрасенс Яна Тимощук, яка днями порадила українцям чекати у першому місяці літа дуже “гарячих” новин з Криму, визначила, що російські окупанти продовжать обстрілювати Україну, зокрема Київ.

За словами Яни Тимощук, у червні можуть більше за інших постраждати діти та жінки.

Про це стало відомо завдяки новому ефіру від Яни Тимощук у мережі YouTube.

Тарологіня заявила, що незабаром прийдуть погані новини і може зростати емоційне навантаження. Водночас триватимуть масовані ракетні атаки. Проте, як продовжила астролог, “відповідь” від ЗСУ теж буде.

“Випадає карта “Зірка” – це пов’язано з електростанціями, вежами. Може трапитися якась поворотна ситуація. Протягом 3 місяців ситуація стабілізується, але зараз дуже важкий період”, – сказала Яна Тимощук.
Вона додала, що найнебезпечніше зараз у Києві: “У нічний час доби триватимуть обстріли. Боротьба буде сильна, ми стоїмо до останнього”.

Проте результат усіх подій буде на користь України, підсумувала експерт. Яна Тимощук заявила, що Україна зараз перебуває під впливом Юпітера у знаку Тельця. Відразу помітно, що зараз наша країна перебуває під заступництвом.

Читайте також  "Емоції будуть зашкалювати, настає переломна фаза кривавої війни": астрологиня повідомила, яким буде серпень для українців

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело