Почнуть повномасштабний прорив: астролог назвав найкращий день на фронті в червні

Почнуть повномасштабний прорив: астролог назвав найкращий день на фронті в червні

Що принесе повний місяць в червні кожному і яких змін чекати на фронті, розповів астролог Влад Росс.

Астролог Влад Росс в ексклюзивному прогнозі для Главреда розповів, що чекає українців у червні.

За його прогнозом, повний місяць 4 червня принесе чимало змін.

“Повний місяць відбудеться 4 червня о 6:42 за київським часом, він буде в знаку Стрільця. Вісь Близнюки-Стрілець пов’язана з новими знаннями, розвитком інтелекту, спілкуванням і поїздками. Повний місяць у знаку Стрільця зробить ці теми яскравішими. Також вона вкаже, на що саме кожному з нас необхідно звернути увагу найближчим часом, що потрібно доробити, з якими завданнями розібратися. Перед повним місяцем в Королівському, 7-му, градусі Лева, складеться найбільш сприятливий час для української армії, щоб почати повномасштабний прорив на фронті, відтісняючи ворога. Тому в ніч на 1 червня я б рекомендував почати активний наступ”, – заявив астролог Главреду.

Повний місяць – це не початок чогось нового, а кульмінація певних подій у житті, зазначає Росс.

“Тому поблизу 4 червня сприятливо остаточно визначитися з поїздками, а нашим генералам – з напрямками наступу ЗСУ, тобто вирішити, на яких ділянках фронту домагатися прориву”, – додав Росс.

Чого очікувати від повного місяця в червні 2023
“Повний місяць в аспекті до Сатурна натякає на те, що в першій декаді червня важливо проявляти дисципліну, стійкість, зберігати свій внутрішній стрижень і не збиватися зі шляху до наміченої мети, навіть якщо хочеться все кинути і здатися”, – зазначив астролог.

Поблизу повного місяця, 5 червня, слід бути обережніше – можуть з’явитися страхи і тривоги, які до того мирно спали.

Читайте також  "Все закінчиться після однієї події": астролог назвала вирішальний місяць закінчення війни в Україні

“Особливо це актуально для росіян, які живуть у прикордонних з Україною областях. Тому в Білгородській, Брянській, Курській і Ростовській областях може бути введено воєнний стан. Коли Путін починав “СВО”, він навіть не здогадувався, що війна перейде на територію Росії, а статися це може якраз в червні”, – додав він.

Дивіться відео про те, який гороскоп склав на червень 2023 астролог Влад Росс:

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело