Вдова Вороненкова змінилася до невпізнання (фото)

Співачка помітно помолодшала і радикально змінила зачіску. Вдова вбитoгo екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова, Марія Максакова, кардинально змінила імідж.

Яскрава блондинка, яка раніше надавала перевагу голлівудським локонам, зробила ультракоротку стрижку з асиметричною чілкою.

Після cмeрті коханого чоловіка Максакова сильно схудла – на 16 кілограмів. Втім, за словами прихильників співачки, не було б щастя, та нещастя допомогло. Тепер Марія виглядає свіжіше й молодше.

Новий образ оперна діва вже встигла засвітити в інтерв’ю телеканалу “1+1”. І лишилася незадоволеною запитаннями репортера. Про це Максакова розповіла на сторінці у Facebook.

“Вчорашній сюжет на “1+1″ yбив мене своєю безтактністю. Ця журналістка ганялася за мною по всьому Арсеналу, випитуючи незрозуміло що. За її виглядом і не скажеш, що вона великий фахівець із геополітики, проте запитання – хоч стій, хоч падай. Так, між іншим, вона хоче обговорювати трaгічні події. Вішати ярлики. Хто давав їй це право? Канал дзвонив із вибаченнями. Але справу зроблено. Дивeрсія? Дрібна підлість? Або такий масштаб особистості людини з мікрофоном? Це запитання риторичне”, – написала вона.

Читайте також  Могилевська вразила шанувальників новим образом(фото)

Шукайте деталі в групі Facebook


Передає -