Відома відьма передбачила ще одну війну через 5 років… Де саме та чим це загрожує нам.

Відьма-некромант передбачила ще одну війну через 5 років

Загроза буде доти, поки Росія існуватиме на карті світу, вважає Тиха.

Відьма-некромант Марія Тиха впевнена, що поки на карті світу існує така країна як Росія, загроза повторної повномасштабної війни є.

“Якщо зараз ця війна закінчиться і до російської влади прийдуть адекватні люди, війни не буде. А от якщо нічого не зміниться – буде. Орієнтовно це може статися через 5 років”, – сказала Тиха в інтерв’ю УНІАН.

Також вона розсекретила плани диктатора Володимира Путіна на найближчий час. За її словами, незабаром він оголосить мобілізацію.

“Він планує запровадити у Криму воєнний стан. Крім того, йому вкрай важливо у березні отримати Донбас та Луганськ, але цього не буде. Весна буде дуже загостреною для нас”, – додала екстрасенс.

Однак Тиха заспокоїла тим, що у березні-квітні ми отримаємо танки та далекобійні ракети. Також у нас налагоджується власне виробництво військової техніки.

“Західні партнери допомагають тим, що постачають нам необхідні деталі. Більше того, отримавши ще додаткову допомогу від Заходу, вже в березні ми можемо піти у контрнаступ на Бахмутському напрямку та й не тільки”. – підсумувала експерт.

Читайте також  Названо три найнебезпечніші регіони: астролог дала прогноз на березень

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело