“Вісь катастроф і небезпеки на фронті”: астролог попередила про важкий грудень 2022

Відомий астролог Валентина Віттрок склала прогноз на останній місяць цього року і розповіла, на що слід очікувати.

Грудень 2022 року буде насиченим та цікавим. Прогноз на місяць склала відомий український астролог Валентина Віттрок. На що слід чекати і до чого себе готувати – читайте в матеріалі УНІАН.

Ось що написала Віттрок у своєму блозі:

“Останній місяць року знаменний не тільки Різдвом і новорічним феєрверком. Він вносить нові енергії і поступово переносить нас в інший рік. На початку місяця транзит Місяця по Овну (2-4) може внести імпульсивність і помилковість у фінансах. Сонце 2-го грудня проходить вісь катастроф і тому намагайтеся контролювати імпульсивність, це небезпечний час не тільки на фронті, але і в повсякденному житті”.

Експерт уточнила, що перші числа місяця будуть важкими. Всі знаки Зодіаку можуть переслідувати неприємності, погане самопочуття, можуть бути смерті і інші погані звістки.

Повня 8 грудня принесе підвищену дратівливість, конфлікти, нерви, а також в цей день буде високий ризик аварійності на дорозі або поломки якоїсь техніки. Віттрок попереджає, що на цю дату не варто планувати нічого доленосного – краще перенести всі важливі події на більш раніше або більш пізні числа.

Читайте також  Буде ще жорстокіше: астролог розповів, як надалі розгортатимуться події в Україні

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело