Несподіванки листопада: астрологи назвали чотири найнебезпечніші дні які саме….

Бережіть себе та рідних!

Астрологами визначено чотири найнебезпечніші дні у листопаді. В такі дні потрібно бути максимально обережними, це допоможе уникнути неприємностей як на роботі так і в особистому житті. Місяць не найкращий для заробітку грошей.

5 лиcтопада

Цей день вважається найнебезпечнішим днем місяця. Астрологи запевняють, що Марс перебуватиме у Тельці до 25 листопада, люди у цей час стануть безпідставно підозрілими та боязкими. Меркурій у Раку змусить стати млявими, похмурими, cпровокує певну слабкість. Тому 5 лиcтопада буде найгірший день для серйозних справ та нових починань. Краще перебувати цей період вдома, читаючи цікаву книжку.

13 листопада

Цього дня Місяць перебуватиме у Козерозі, що позначиться на поведінці людей: вони стануть млявими та замкнутими. Не варто розраховувати у ці дні на допомогу, підтримку, кожен дбатиме тільки про себе.

16 листопада

У цей день відбудеться з’єднання Сонця та Меркурія, що є негативним явищем. Вважається небезпечним періодом, коли краще не їхати у далекі подорожі та не займатися марнотратством. У цей день варто бути скромними. Ті, хто вестиме себезверхньо – втратять все те, над чим працювали останнім часом.

28 листопада

Саме у цей день почнеться ретроградний рух Юпітера, що принесе багато неприємного. Люди можуть втратити інтуїцію, стати жадібними.

А 28 листопада істотно відчуємо першу хвилю негативу, яка проявиться у занепокоєнні та відсутності бажання щось робити взагалі.

Читайте також  Українців обнадіяли прогнозом на 2024 рік: зміни та події, які стануть початком великої перемоги

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело