Якою стане Військова зима-2023 для України: прогноз таролога

Зараз близько 30% енергопідприємств України постраждали через обстріли. Нові обстріли можуть зруйнувати ще стільки ж, каже Таролог Людмила Хомутовська.

Зима 2022/2023 року для українців буде вкрай складною, але Україна (і перш за все – її енергетична система) безсумнівно вистоїть під атаками окупантів. Такий прогноз зробила відомий таролог Людмила Хомутовська в інтерв’ю Славі Дьоміну.

“Україна вистоїть енергетично. Ми впораємося. Хоча це не про те, що нам не буде важко. Нам буде дуже важко. Але якось це ще більше зміцнить країну. Ще більше ресурсів ми будемо отримувати, але ми впораємося”, ‒ сказала вона.

Дьомін процитував президента Володимира Зеленського – з приводу того, що російські окупантами своїми ракетами і дронами-камікадзе вже знищили третину електростанцій в Україні ‒ і запитав: чи буде ще знищено аналогічну кількість таких об’єктів, або все ж менше.

“У планах у РФ є знищення такої ж кількості енергетичних об’єктів України, скільки вже було знищено раніше. Хороша новина в тому, що активізувалися наші захисні системи. Мені здається, вони не повинні дати цього зробити. Відвоюємо і захистимо. Тим не менш, в планах (у окупантів – Главред) є таке”, ‒ підсумувала вона.

 

Читайте також  "Мамо, мене поховали. Катя нехай добре вчиться": ці слова довели українців до сліз

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело