Безславний фінал для путіна та його покровителів: Подоляк розповів, чим закінчиться війна в Україні

Радник глави Офісу президента заявив, що Україна – це місце, де для росії все закінчиться сумно

На голову Кремля і всю його почет, яка підтримує війну проти України, чекає безславний фінал. Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк на своїй сторінці у соцмережі twitter.

Михайло Подоляк вирішив дати урок історії для росії, зокрема її лідера володимира путіна та наближених до нього особистостей. Він зазначив, що Україна стане місцем безславного фіналу для диктатора, який розв’язав криваву війну, а також усіх, хто підтримує його злочинні дії.

“Можна довго казати: “Нас спровокувало НАТО”. А потім вийде Путін і скаже: “Наша мета – ліквідувати, бо ми заперечуємо існування такої держави”. У День знань варто згадати урок історії. Україна – місце, звідки все почалося. Україна також місце вашого безславного фіналу”,- зазначив Михайло Подоляк.

Варто зазначити, що на думку експертів, одним із можливих фіналів після перемоги України стане розпад росії на кілька держав через дестабілізацію обстановки всередині країни.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, радник Офісу Президента Михайло Подоляк розповів, що окрім зброї потрібно для перемоги.

Читайте також  "Засяє зоря миру": старець-пророк дав прогноз і сказав, коли Україна здобуде перемогу

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело