Медведєв уже прямо загрожує Україні “судним днем”. Каже, що все станеться миттєво

Медведєв уже прямо загрожує Україні “судним днем”. Каже, що все станеться миттєво

Зляканий успіхами ЗСУ Медведєв вирішив заявити, що у разі удару українськими військовими по Криму “Україну чекатиме судний день”.

Схоже, у Росії дуже бояться, що Збройні сили України вдарять по Керченському мосту, тому постійно загрожують.

Стало відомо, що якщо Україна спробує завдати удару по Криму, то для української влади настане Судний день, заявив заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв.

Щоправда, як росіяни збираються його влаштувати, Дмитро Медведєв вирішив не розповідати, адже козирів у російських окупантів практично не залишилося.

“Окремі екзальтовані криваві клоуни, які там вискакують періодично з якимись заявами, ще й намагаються загрожувати нам, маю на увазі напад на Крим тощо. Якщо щось подібне станеться, для них усіх там миттєво настане судний день”, дуже швидкий та важкий, сховатися буде дуже складно”, – сказав він.

Зазначимо, що в Офісі Президента Зеленського вже відповіли на погрози Медведєва щодо “судного дня”.

Так, радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк написав, що Медведєв – “маленька та забута історією людина”.

“Портрет сучасної Росії – це Дмитро Медведєв, який загрожує комусь “судним днем”. Маленька забута історією людина, яка намагається здаватися серйозною і страшною, а насправді викликає лише жалість. “Ще трохи, і я вам усім покажу!” Покажете що? Вб’єте чергову дитину?, – написав він у Twitter.

Читайте також  Криваві бої та хаотичні удари: таролог шокувала прогнозом на вересень

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело