“Видадуть за серцевий напад”: генерали РФ хочуть прибрати Путіна через свої втрати в Україні

Цілком можливо, що армійська верхівка здійснить вдалу ліквідацію бункерного президента Росії

Російським військовим начальникам набридло те, що Путіна безжально знищує армію РФ, відправляючи всі сили на забій в Україну.

Як повідомляє таблоїд The Sun, посилаючись на експерта з вивчення конфліктів Королівського коледжу Лондона Роберта Тронтона, ліквідація Путіна російськими військовими може відбутися під час перевороту. Про це пише УНІАН.

На думку експерта, суспільству не нададуть реальну версію смерті Путіна. Офіційно російському народу розкажуть про те, що серце президента не витримало навантажень і колосальної напруги через провал “спецоперації” в Україні.

Тронтон також зазначив, що ліквідація Путіна відбудеться після того, як російська силова верхівка зрозуміє, що російська армія зазнає повної поразки в Україні.

“У них вистачить розуму зробити це. Якщо ви хочете зробити палацовий переворот, ви повинні робити це тихо і тримати в найсуворішій таємниці. Ви б змусили гру зробити це, і за останні кілька тижнів вони отримали значно більші сили. Потім ви змушуєте людей говорити на телебаченні, що Путін хворий, і тоді у вас з’являється новий лідер. Хтось скаже: “у бідного Путіна стався серцевий напад через всю напругу його спеціальної військової операції, і ми поставили такого-то і такого-то на чолі”, – поділився своїм баченням ситуації Роберт Тронтон.

Як запевняє професор, генерали чинять більший тиск на Володимира Путіна в міру того, як Росія несе катастрофічні втрати в Україні.

“Армія не може продовжувати втрачати таку кількість людей. У неї закінчуються війська, закінчуються ракети, закінчується все. В армії обов’язково будуть проблеми з моральним духом і керівництвом, адже солдати будуть питати: “чому ми це робимо”, — зазначив Тронтон.

Читайте також  Врятувати не зуміли: Трагедія в університеті Поплавського вразила всю Україну

У разі перевороту високопоставлені російські військові можуть відвести кращі частини від лінії фронту і направити їх на Москву. Переміщення військ обов’язково зафіксують супутники.

Однак Роберт Тронтон побоюється такого сценарію, адже після військового перевороту Росію може очолити ще більш жорстока людина, більш досвідчений у військовому мистецтві. Одними з найбільш ймовірних кандидатів він назвав начальника Генерального штабу Валерія Герасимова і главу ФСБ Олександра Бортнікова.

Аналітик побоюється, що новий лідер використовує ядерну зброю і зітре з лиця землі якесь українське місто.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело