“Холостяк-7”: що шокує Дмитра Черкасова в новому випуску

Популярне реаліті-шоу “Холостяк-7” наближається до кінця.

Дівчат на проекті стає все менше, а герою Дмитру Черкасову все важче робити вибір на Церемонії троянд. У минулому випуску учасники побували в сонячній Іспанії, тепер Холостяка очікує зустрічі з батьками наречених в Україні.

Нагадаємо, у проекті залишилося всього 4 дівчини: Юля, Ліда, Галя і Стелла.

Чи вдасться Дімі знайти спільну мову з сім’ями героїнь? І які таємниці розкриють їх батьки? Про все це глядачі дізнаються вже у п’ятницю, 12 травня.

Пропонуємо дізнатися деякі подробиці майбутнього випуску.

Перше знайомство відбудеться в колоритному українському селі. Спочатку учасниця покаже Холостякові рідні місця і навіть проведе екскурсію по школі. Діма дізнається про давню мрію дівчини, якій не вдалося здійснитися, і запропонує разом здійснити її!

Зустріч із родиною учасниці подарує Холостякові багато емоцій. Однак не всі з них виявляться приємними… Один факт із життя дівчини, який розкриє її батько, шокує Холостяка. Після чого він засумнівається у щирості цієї учасниці.

Наступне місце прибуття – місто Одеса. Там Діму чекає знайомство не тільки з сім’єю другої учасниці, а й з головною людиною в її житті – маленькою донькою. Чи вдасться Холостякові завоювати довіру малятка або ж дівчинка відмовиться приймати Діму? Всі відповіді – у п’ятничному випуску.

Знайомство з батьками третьої учасниці вийде вельми незвичайним. А перед тим, як воно відбудеться, Діму чекає сюрприз від дівчини. Вона відведе Холостяка в незвичайне місце. Додамо, що і зустріч із мамою учасниці обернеться ризиком для здоров’я Діми.

А ось четверте знайомство Холостяк запам’ятає надовго… У рідному місті дівчини Діму чекатиме справжнє свято з табором циган! Однак знайомство з родиною учасниці не буде таким веселим, як початок дня… Що змусить Діму перейти на підвищений тон із мамою учасниці? Чому вона вирішить влаштувати йому допит? І з якої причини батько дівчини викличе Холостяка на серйозну чоловічу розмову? Все це – в новому випуску.

Читайте також  Злітали на відпочинок, називається. Додому повертаємося – а там люди чужі. Чоловікова мамєнька постаралася

Шукайте деталі в групі Facebook


Передає -