Повний крах Росії: Європа поставила крапку. Потужний удар по Путіну

Найближчим часом Захід почне приймати ще більш серйозні заходи щодо цілковитої ізоляції Росії

Вторгнення російських військ у мирну Україну знищить насправді Росію. Країна-агресор буде повністю ізольована, а Україна і далі буде отримувати всю необхідну підтримку від західних країн, в тому числі, і військову.

Як повідомляє УП, міністри закордонних справ країн Великої сімки пообіцяли здійснити повну економічну і політичну ізоляцію Російської Федерації за вторгнення в Україну.

Зазначається, що зустріч міністрів пройшла на Балтійському морі. На ній були присутні дипломати з Великобританії, Канади, Німеччини, Франції, Італії, Японії, США.

“Ми будемо прискорювати наші зусилля, щоб зменшити і припинити залежність від російських поставок енергоносіїв якомога швидше, спираючись на зобов’язання G7 щодо поступового припинення або заборони імпорту російського вугілля і нафти”, – йдеться в заяві, яку було прийнято за підсумками зустрічі.

“Ми ніколи не визнаємо межі, які Росія намагалася змінити за допомогою військової агресії, і будемо підтримувати нашу участь у підтримці суверенітету і територіальної цілісності України, включаючи Крим”, – заявили міністри.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон висловив упевненість в тому, що Україна переможе у війні з Росією.

“Я ніколи не був так впевнений, що Україна переможе. Україна буде вільна, і суверенна Україна воскресне знову”, – сказав Джонсон.

Читайте також  24 серпня та 1 вересня: яких підлощів чекати від Путіна на думку астрологів

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело