Кравчук перед смертю сказав, коли закінчиться війна в Україні

Кравчук перед смертю сказав, коли закінчиться війна в Україні

Ще за рік до смерті Леонід Кравчук спрогнозував, що Путін вирішить Україну знищити і назвав ті обставини, за яких війна з Росією закінчиться.

10 травня 2022 року стало відомо, що о 17:00 за київським часом після тривалої хвороби пішов з життя перший президент незалежної України Леонід Макарович Кравчук. Саме він фактично створив сучасну Україну в її кордонах до російської окупації, підписавши Біловезькі угоди. На жаль, Леонід Макарович вже не зможе відсвяткувати перемогу України в нинішній війні, але він встиг спрогнозувати як все закінчиться.

Ще б пак, що таке війна Кравчук знав не з чуток, адже ще 5-річною дитиною він пережив Другу світову війну і окупацію. Леонід Макарович знав, чого варта свобода і завжди всім серцем хотів для України миру.

Саме з цієї причини з 2019 року саме Леонід Кравчук очолював українську делегацію в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання на Донбасі в рамках Мінських угод.

Тим не менш, у квітні 2021 року Леонід Кравчук попереджав, що українцям “потрібно весь час бути насторожі”.

“Маючи сусіда-агресора, потрібно весь час бути насторожі, адже в будь – який час може початися агресія – так жити дуже важко”, – говорив перший український президент.

Що ж стосується вторгнення Путіна 24 лютого 2022 року, то за словами Кравчука, російська агресія в Україні закінчиться тільки тоді, коли світова спільнота змусить РФ повернути Україні анексований Крим і звільнити окуповану частину Донбасу.

“Поки світова спільнота, Європа, США, всі разом-і, звичайно, за активної і безпосередньої участі України – не змусять Росію піти з Донбасу і Криму, не змусять Росію жити за нормами міжнародного права, війна не закінчиться”, — говорив він.

Читайте також  В Європарламенті затвердили "безвіз" для України

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело