Такого ви не очікували! Вірастюк шокував усіх своєю заявою про Крим.Йому цього не пробачать!

Найсильніша людина України зробила гучну заяву про Крим

Український стронґмен, володар титулів “найсильніша людина України” і “найсильніша людина світу”, заслужений майстер спорту України Василь Вірастюк розкритикував випади на адресу українського боксера Олександра Усика з приводу Криму.

Відповідну заяву Вірастюк зробив в інтерв’ю “Апострофу. Лайм”.

Так, відповідаючи на запитання, що він думає з приводу Криму та фрази Усика “Крим – це Крим”, Вірастюк підтримав українського боксера.

“Для мене це втрачена територія. Сьогодні я не вважаю її українською. А на тій прес-конференції Усика я був. По-перше, саме запитання “чим для вас є Крим?”, що він мав на нього відповісти? Він там народився, там зараз живе його сім’я і Крим – це Крим. Що ще відповісти? Сказати, що Крим – це Україна, якщо це не так? Сказати, що Крим – окупована територія? Так, це правда. Але так він теж сказати не може, там живе його родина. Крим – це Крим, як інакше? Це ж не від Усика залежить. Це таке запитання-підстава. Йому вже давно варто було б вміти відповідати на нього, це запитання йому задають майже кожен раз. Якось примудритися, пожартувати”, – зазначив заслужений майстер спорту України.

Читайте також  Залучення освітян у неділю має бути оплачено, - профспілка

Шукайте деталі в групі Facebook


За матеріалами: