Ідуть постійні атаки: генерал розповів, яке “завдання №1” поставив Путін російським військам

Ідуть постійні атаки: генерал розповів, яке “завдання №1” поставив Путін російським військам

Перед російськими військовими поставлене завдання захопити Маріуполь, а потім перекинути основні сили у напрямку Донецької та Луганської областей. Це, на думку керівництва РФ, дозволить ефективно проводити наступальні операції.

Такою думкою поділився ексглава Служби зовнішньої розвідки, генерал Микола Маломуж у коментарі “Апостроф”. За його словами, мета другого етапу війни – Донбас, Маріуполь та південь України.

“Концентрація основних військ, я думаю, ще попереду. Це буде концентрація військ, що йдуть і через територію Росії, через Донецьк і Луганськ, і вже на півночі, у Білгороді формуються нові формати збройних сил. Це і ті, що перейшли з Київської, Чернігівської і Сумської областей, і нові резерви, які підтягуються не лише з південного та центрального федерального округів РФ, а й з Далекого Сходу, з Уралу”, – сказав генерал.

Маломуж також розповів про “завдання номер 1” для Москви. За словами експерта, агресор намагатиметься повністю захопити Донецьку та Луганську області, частково Харківську, а також Маріуполь – головний “символ стійкості українських воїнів”.

“Може, Путін і говорив не штурмувати “Азовсталь”, але йдуть постійні атаки. Завдання перед військовими Росії – захопити Маріуполь, а потім перекинути звідти основні сили на напрямки Донецької та Луганської областей, щоб ефективно проводити наступальні операції. З іншого боку, не потрібно забувати про Ізюмський напрямок, який сьогодні надзвичайно важливий для проведення “спеціальних операцій” агресора по оточенню ЗСУ, проведення атак з флангів”, – розповів він.

Читайте також  Щойно вся Котельва стояла на колінах….«Пливе кача» пробирала до самих кісток… Напис «Вантаж 200» різав так по душі, що відключав свідомість…

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело