У ЗСУ розкрили плани росіян щодо наступу: на які міста можуть рушити окупанти

У ЗСУ розкрили плани росіян щодо наступу: на які міста можуть рушити окупанти

Ворог має втрати.

Розпочато десяту добу героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Російські окупанти, які цинічно напали на Україну, продовжують наступальну операцію проти нашої держави. Наразі є інформація, що ворог готується до наступальних дій в кількох напрямках.

Про це інформує Генштаб ЗСУ.

Окупанти, у яких не вдається захопити нашу територію, обстрілюють об’єкти цивільної інфраструктури, що призводить до чисельних втрат цивільного населення. Росіяни продовжують зосередження основних зусиль на оточенні українських міст Києва, Харкова, Миколаєва, виході на адміністративні кордони в Луганській та Донецькій областях, створенні сухопутного коридору з ТОТ АР Крим, але поступово втрачає наступальний потенціал.

На Волинському напрямку просування окупантів вглиб нашої території та активних дій з боку противника не відзначається.

Військовим керівництвом Білорусі посилено державний кордон з Україною. За наявною інформацією, з протилежної сторони кордону залишаються боєздатні частини білоруської армії, які перебувають в готовності перейти до наступу. В той же час, морально-психологічний стан особового складу продовжує погіршуватися, з військовослужбовцями працюють спецслужби РБ, “мотивують” особовий склад великими тюремними термінами.

На Поліському напрямку угруповання військ Східного воєнного округу, Тихоокеанського флоту та повітряно-космічних сил ЗС РФ загальною чисельністю до 15 БТГр продовжує блокування міста Київ з північного та частково з західного напрямків. Силами двох БТГр ворог не полишає спроб наростити зусилля у напрямку Вишгорода. В районі н.п. Іванків окупанти здійснюють розгортання польового майданчика для армійської авіації.

В результаті нанесення ураження підрозділами Збройних Сил України втратив боєздатність 488-й мотострілецький Сімферопольський Червонопрапорний полк Західного воєнного округу ЗС РФ.

На Сєвєродонецькому напрямку підрозділи 20-ї загальновійськової армії Західного воєнного округу ЗС РФ ведуть наступальні дії у напрямку на Сєверодонецьк.

Читайте також  ”Передається, як грип”: Через смертельну інфекцією дитина потрапила у реанімацію

Ворог готується до наступальних дій в напрямку на Харків із залученням підрозділів 6-ї та 20-ї загальновійськових армій ЗС РФ.

У прикордонних з Україною районах Бєлгородської області в районі н.п. Безсонівка відзначено зосередження до 3 тисяч осіб резервістів, що прибули для поповнення втрат. Морально-психологічний стан резервістів вкрай низький.

На Донецькому напрямку противник силами до семи БТГр зі складу 1, 2 АК та 150-ї мотострілецької дивізії 8-ї загальновійськової армії намагається продовжити наступальні дії на напрямках міст Дніпро та Запоріжжя.

На Сєвєродонецькому напрямку силами до двох БТГр 3-ї мотострілецької дивізії зі складу 20-ї загальновійськової армії ворог зупинений по річці Сіверський Донець. Зосередив близько 500 одиниць озброєння та військової техніки, намагається здійснити обхід позицій підрозділів ЗС України.

На Маріупольському напрямку агресор продовжує блокувати Маріуполь, веде артилерійський вогонь по об’єктах інфраструктури міста та житловим кварталам з метою залякування населення. В порушення вимог Міжнародного гуманітарного права здійснює просування збройних підрозділів по обумовленим “зеленим” коридорам для евакуації мирних мешканців.

На Таврійському напрямку угруповання військ 49-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ, 22- го армійського корпусу берегових військ ЧФ РФ та 7-ї десантно-штурмової дивізії ПДВ оточило Маріуполь та намагається розвинути наступ у напрямку на Запоріжжя.

Силами 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ та 22-го армійського корпусу берегових військ ЧФ РФ здійснює підготовку до відновлення наступу на Миколаїв. Загалом на напрямку противник зосередив до 17 БТГр.

В Чорноморській та Азовській операційних зонах противник продовжує підготовку до морської десантної операції. До району Новоозерне прибувають підрозділи 810-ї обрмп для завантаження на великі десантні кораблі.

До нанесення авіаційних ударів по об’єктах на території України, а також виявлення та знищення системи ППО ЗС України залучались літаки оперативно-тактичної авіації з аеродромів на території РФ – Сеща, РБ – Ліда, Лунінець, Барановичі та ТОТ АР Криму – Бельбек.

Читайте також  Держбюджет-2018: ви навіть уявити не можете, скільки буде мінімальна зарплата вже в січні

Ворог несе втрати. Продовжують збивати ворожі літаки над Черніговом. Територіальна оборона ЗС України отримує все нові трофеї, які використовуються проти російських окупаційних військ.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело