Освітян, які не вакцинуються до листопада, відсторонять від роботи без збереження заробітної плати

Вчителі включені до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням.


Співробітники сфери освіти, які до листопада не матимуть щеплення проти COVID-19 будуть відсторонені від роботи на період карантину без збереження заробітної плати. Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, повідомляють у #МОЗ.

Вакцинація для освітян є можливістю не лише продовжувати працювати та надавати якісні знання учням. Насамперед йдеться про захист свого життя та здоров’я, безпеку дітей, – наголосив #Ляшко.

Міністр нагадав, що освітяни включені до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням, затвердженого наказом МОЗ України від 04.10.2021 № 2153.

Цей наказ набирає чинності через один місяць з дня його офіційного опублікування. Тобто до 7 листопада 2021 року освітяни можуть встигнути щепитись від COVID-19.

Працівники закладів освіти та органів виконавчої влади, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Важливо, що освітяни та працівники органів влади, які мають абсолютні протипоказання до проведення щеплень, відповідно до Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 вересня 2011 року № 595, не підлягатимуть обов’язковій вакцинації.

Читайте також  Аж 14 “червоних зон”: Кабмін оновив поділ коронавірусних зон

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело