“Штам “Дельта” розпочав “смертельні жнива”, люди роблять фатальну помилку”: медики про головну небезпеку вірусу

Штам “Дельта” заполонив Україну. Лікарі сильно стривожені зростанням смертності, викликаним новим видом небезпечного вірусу, що поводиться себе вкрай агресивно. Заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін розповів, чому саме українці стають жертвами штаму “Дельта”.

Як інформує “Molbuk”, заступник глави МОЗ зазначив, що поширений нині штам “Дельта” є більш агресивним і заразним. І хворі люди стали частіше потребувати госпіталізації.

“Ми стикнулися з епідемією, яка викликана штамом “Дельта”, і він більш агресивний, контагіозний, тобто передається швидше від людини до людини. Він дійсно вимагає частішої госпіталізації”, – пояснив Кузін.

При цьому, зауважив він, доволі велика частка населення, яке лікується на амбулаторному етапі, пізно звертається за госпіталізацією. До того ж, за словами Кузіна, багато пацієнтів запізно йдуть навіть до свого сімейного лікаря, що також збільшує ризик смерті.

Головний санлікар також додав, що МОЗ очікує пікових навантажень на систему охорони здоров’я у другій половині листопада.

Читайте також  Онкохвора спортсменка терміново потребує коштів на операцію (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело