Навчаються і лікуються при 14 градусах: ціни на газ зросли до 40 грн за куб, школи і лікарні мерзнуть

Навчаються і лікуються при 14 градусах: ціни на газ зросли до 40 грн за куб, школи і лікарні мерзнуть

Лікарні та школи в Україні замерзають без опалення

Через раптове похолодання і важке становище з опаленням, через високі ціни на газ, в деяких регіонах школярів раніше відправляють на канікули. Зокрема, на Прикарпатті вирішили зробити це на тиждень раніше. А в Дніпропетровській області дітей відправляють на відпочинок вже зараз. Про це розповіли в ефірі програми «Факти» на телеканалі ICTV.

Проблеми в ціні на газ-міські бюджети не розрахували на такі сюрпризи від влади і не готові платити 25-30 грн за 1 куб.м. блакитного палива.

На Прикарпатті різко похолодало, причому і вдень, і вночі. Садочки, школи та лікарні залишилися без опалення. У регіоні оголосили надзвичайну ситуацію-навчальні заклади не можуть обігріти, а в лікарнях температура опустилася нижче 15 градусів тепла. У школах діти масово хворіють, їм дозволяють тепло одягатися. Проте, осінні канікули тут почнуть на тиждень раніше.

Така ж ситуація і на Закарпатті-компанії відмовляються постачати газ бюджетним установам за пільговими цінами.

У Новомосковську Дніпропетровської області школярі йдуть на додаткові канікули через відсутність опалення. У деяких класах-менше 14 градусів вище нуля. Без тепла залишилося і місто Підгороднє, бюджету на закупівлю газу не вистачить – адже газ пропонують по 40 гривень за кубометр.

“Вимкніть опалення в Раді”, “Зима приходить несподівано”, “Причому тут влада! Це сюрприз від Путіна! Він розігнав ціни в Європі до 2000 євро! Потрібно переходити на альтернативні джерела опалення – пелети, теплонасоси, біогаз”, “В лікарні і в школи зі своїм газом», – коментують ситуацію українці.

Читайте також  Кабмін встановив граничну ціну на газ для населення. Середня платіжка буде меншою на 500 грн – Шмигаль

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело

Загрузка...
загрузка...