На Тернопільщині в 9-місячного немовляти підозрюють штам Дельта: що відомо про його стан

На Тернопільщині родина захворіла на коронавірус, лікарі підозрюють у них штам Дельта. В лікарню госпіталізували маму з дев’ятимісячним немовлям.

На Тернопільщині в 9-місячного немовляти підозрюють штам Дельта: що відомо про його стан


Про це OBOZREVATEL ексклюзивно розповіли в департаменті охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації. Також повідомили, що загалом в області коронавірус виявили у трьох дітей, вони перебувають на стаціонарному лікуванні.

“Там захворіла вся сім’я, мама з дитиною також здавали ПЛР-матеріали. Зараз вони перебувають у місті Кременець, їх госпіталізували, лікуються. Чому саме за Дельту ми говоримо, бо в нас наразі на Тернопільщині були зареєстровані 52 випадки. А оскільки Дельта висококонтагіозна, то ми підозрюємо, що в них теж цей штам коронавірусу”, – розповіли в департаменті.

Ситуацію з немовлям не називають резонансною. Окрім дев’ятимісячного малюка, в області на коронавірус хворіють ще двоє дітей. Вони перебувають в інфекційному відділенні дитячої міської лікарні.

“Досліджень щодо підтвердження в цієї сім’ї саме штаму Дельта не буде. Штам поширюється, тому ми підозрюємо, що в них Дельта. Але кожен випадок ковіду зараз не визначається, бо це дороговартісна процедура і вона проводиться лише в Києві”, – додали в департаменті.

Читайте також  Закрили базу відпочинку: на популярному українському курорті масове отруєння людей

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело