У Міносвіти пообіцяли підняти зарплати вчителям: хто і скільки отримає

До кінця 2021 року зарплата українських учителів виросте ще на 9%. Крім того, педагоги можуть заробити ще додаткові 20%, якщо пройдуть сертифікацію.

У Міносвіти пообіцяли підняти зарплати вчителям: хто і скільки отримає

Такі підвищення заробітних плат учителям пообіцяв міністр освіти Сергій Шкарлет, повідомили в програмі “Сніданок з 1+1”. Міністр запевнив, що викладачі матимуть змогу самі собі збільшити винагороду.

За словами Шкарлета, вже у грудні в кожного вчителя з’явиться можливість заробити додатково 20% до окладу. Для цього їм потрібно лише пройти сертифікацію.

Шкарлет назвав кількість охочих. За його словами, цьогоріч уже подали заяви на отримання такого документа 1800 вчителів, тоді як минуло року їх було всього 900.

“Звичайно, їх подається не так багато, але з кожним роком кількість охочих зростає. Але ти сам собі можеш на 20% збільшити зарплату, це непогана сума”, – наголосив міністр.

Разом із тим держава виділила 400 мільйонів гривень на розробку та організацію різних курсів для підвищення кваліфікації вчителям, зазначив міністр. Наприклад, з’явились відповідні громадські організації, в яких тренери навчалися в Євросоюзі.

Читайте також  У Верховній Раді озвучили, якою буде зарплата вчителя

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело