Дві тисячі доларів й жодного сервісу: відпочинок у Коблево розкритикували в мережі. Фото і відео

Дві тисячі доларів й жодного сервісу: відпочинок у Коблево розкритикували в мережі. Фото і відео

Одесит Сергій Кравець розкритикував відпочинок на популярних українських курортах. Він подивований, що наші туристи готові витратити “купу грошей”, аби дістатися на українські курорти, де немає нормального сервісу, інфраструктури і “теплого моря”. До того ж він переказав історію, почуту від своїх друзів з Києва, які відпочили на курорті Коблево (Миколаївська область).

За словами Сергія, вони були на курорті тиждень і витратили на дорогу, готель та їжу близько 1700 доларів. Детально про все він написав на своїй сторінці в Facebook. “За ці гроші їх могли доставили літаком в Анталію і назад, зручним автобусом відвезли б у готель, з ранку й до вечора годували б, а дитину розважали. І це коштувало б не більше 1500 доларів”, – зазначає Кравець.

Він також додав, що пишається своїм рідним регіоном – Одесою, але сервісу там немає. “Одеса живе за рахунок тих, хто через своє невігластво ще не був за кордоном і не знає, що звичайний анталійський готель в чотири зірки виграє у “найкрутіших” готелів одеської області”, – впевнений чоловік.

Про чистоту моря, пляжі, розваги та цінах в Коблево на відео розповіла й українська блогерка Анюта. Жінка разом з родиною провела на курорті вихідні й поділилася своїми враженнями: загалом, вона задоволена.

Що стосується харчування: бургер коштує 70 грн, шаурма – 80 грн, хот-дог – 55-60 грн, піца “Маргарита” 300 г – 55 грн.

Анюта помітила, що чимало туристів живуть на березі моря у наметах. Судячи з номерних знаків, сюди приїжджають люди з різних куточків України. Їх розважають колоритні темношкірі хлопці: з ними можна сфотографуватися за гроші.

Читайте також  Інфекціоніст назвав основні чинники, які призвели до спалаху COVID-19 в Україні

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело