В Івано-Франківську відкрили McDonald’s (фото, відео)

В Івано-Франківську відкрили McDonald’s (фото, відео)

Найпопулярніший у світі заклад швидкого харчування McDonald’s відсьогодні працює в Івано-Франківську.

Американська мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s відкрила свій заклад в Івано-Франківську на вул. Миколайчука, 2А, поруч із ТЦ “Арсен”.

Для відвідувачів ресторан швидкого харчування запрацює після 15 години 17 квітня. Однак, Версії мають можливість побувати в закладі до офіційного відкриття.

Завітав на відкриття і міський голова Руслан Марцінків.

“Нам приємно, що в такий непростий час до нас заходять такі великі мережі. Я вірю в те, що мережа буде розвиватися у Франківську, а це значить що Франківськ зростає та покращується. Вітаю з черговим відкриттям”, – розповів мер.

Також очільник міста зауважив, що завдяки відкриттю в Івано-Франківську з’явилось близько 100 робочих місць.

Директор з розвитку “МакДональдз Україна” Віталій Стефурак та операційний директор Дмитро Корбут демонструють, як налагоджені процеси роботи на кухні та в залі ресторану.

У меню крім традиційних гамбургерів, хрустких картоплі-фрі, крилець та нагетсів є ще й українські бургери.

Даний заклад відкрився із платформою “Досвід майбутнього”, яка передбачає термінали самообслуговування, лінію McDrive, що дозволяє обслуговувати одночасно два автомобілі, також вікно-експрес та зону, де працюватимуть кур’єри, які доставлятимуть продукцію в межах району.

Для маленьких відвідувачів поруч із закладом спорудили спеціальний простір – Playland.Читайте також  «Єдьтє ва Львов і там разгаварівайте, селюкі»: у Києві воїнам відмовили в обслуговуванні українською (фото)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело