Гороскоп на 07 лютого 2021 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 07 лютого 2021 року.

Овен

Овнам краще провести цей день у вільному режимі. Він підходить для прогулянок, мережевого серфінгу, при хорошій фізичній формі — для помірних навантажень. Обговорювати важливі справи і підтверджувати домовленості бажано вранці, бо пізніше контакт може бути утруднений. Також, не варто затягувати інтелектуальні заняття, дослідження: до вечора логіка почне частіше поступатися місцем фантазіям, ідеалізму, інформує Ukr.Media.

Телець

На цей день Тельцям краще не будувати планів. Можна довіритися нагоді і дозволити ситуації вести себе. Подвійно корисно розслабитися тим Тельцям, які відчувають робочі і домашні перевантаження, змінили середовище проживання, професію, колектив, вступили в нову відповідальну посаду. Якщо календарні вихідні не позбавляють вас від робочих переговорів, краще вести їх з ранку, а ввечері відключити зв’язок.

Близнюки

Близнюкам в цю добу краще розчинитися в натовпі або «злитися з пейзажем». День покаже, наскільки вони досягли успіху в адаптації до нового середовища або освоїлися в новій області. Будь-які діалоги виявляться ефективнішими: це найкращий час для уроку, домовленості, практики в мові, прояснення непорозумінь. Увечері увага почне розсіюватися, можливі перешкоди зв’язку, співрозмовник може пропасти з горизонту.

Рак

У цю добу багато Раків залежні від обстановки (збігу зовнішніх умов, самопочуття, атмосфери у родині або в компанії). Працюючі Раки можуть стати заручниками службової ситуації: авралу або, навпаки, повного штилю. Раки, що утримують вихованців, будуть відчувати з ними незримий зв’язок навіть на відстані. Можлива недовірливість. Поточні плани і нагальні деталі краще обговорювати в першій половині дня.

Лев

Левам зірки підказують, що переговори сьогодні краще вести до полудня. Не варто відкладати урок, лекцію, листування, особисту зустріч, командну гру: в пам’яті будуть свіжі вчорашні аргументи, збережений вектор уваги, дух бесіди, розклад ролей. Не варто розвивати нові теми, поки не вичерпані старі. Увечері спілкування краще перевести у вільний формат, продовжуючи його за настроєм і по ситуації.

Читайте також  "Вона в свідомості": знайомий Заворотнюк розповів про її стан

Діва

Сьогодні зірки радять Дівам не ухилятися від контакту з членами родини і з іншими людьми з близького оточення. Саме час повторно обговорити відкладені теми у світлі нової інформації, вникнути в деталі, пов’язані з домашніми і службовими оновленнями, побутовою електронікою, каналами зв’язку для сімейного спілкування, ліками та медичною технікою, утриманням вихованців, роботою і навчанням на дому.

Терези

Сьогодні атмосфера навколо Терезів розташовує до вільного спілкування, яке вони можуть використовувати у власних далекосяжних цілях. Залежно від ситуації, ви можете цілеспрямовано розвивати особисті симпатії або просувати творчі ідеї, Шукати компаньйонів, займатися освітою дітей, розширенням кругозору або формуванням кола знайомств. Найважливіші контакти краще перенести на ранок.

Скорпіон

Для Скорпіонів цей день нейтральний в плані зовнішніх досягнень, зате може виявитися пізнавальним в цілому. Хворобливі теми цілком можна обговорити без зайвих емоцій і в доброзичливому тоні — за умови, що ви щиро хочете розібратися і чогось навчитися (особливо, у друзів або домочадців). Варто брати на замітку цікаві ідеї, вивчати чужий досвід і поволі створювати свою «базу даних».

Стрілець

Сьогодні Стрільці можуть аж до ночі задовольняти свою цікавість, тягу до дружніх тусовок, потребу в навчанні інших людей або в самоосвіті. День підходить для контакту з ріднею і з повсякденним оточенням: сусідами, постійними співрозмовниками в мережі, попутниками по регулярних поїздках. Цілеспрямований збір відомостей ефективніший вранці, а вільне спілкування краще залишити на вечір.

Козоріг

Сьогодні Козорогам не варто втискувати себе в рамки системних правил або ставити собі складні завдання. Для гарного самопочуття бажано знизити фізичні навантаження, дати собі право на різноманітність і забезпечити їжу. Можна піти на поводу у давньої цікавості, заново обміркувати в ненав’язливому режимі стару ідею, подумки відправитися в подорож або провести невелике дослідження.

Читайте також  В Україні планують запустити автоматичне нарахування пенсій

Водолій

Сьогодні Водоліям краще розвивати свої ідеї вранці, а ділитися ними з однодумцями в першій половині дня. З наближенням вечора поруч з вами можуть залишитися лише найближчі друзі, а в деяких випадках, є ризик повного вакууму. Це не найбільш підходящий момент для просування принципово нових ідей, планів і задумів — бажано спиратися на те, що вже відомо і вам, і вашій аудиторії.

Риби

Сьогодні Рибам краще відпочивати і не робити нічого серйозного. Не варто захоплюватися побудовою планів, але і забороняти собі мріяти про майбутнє небажано: вам буде некомфортно. Добре збирати додаткові відомості по темі, яка вас цікавить. Може допомогти відвідування тематичної мережевої групи — в цьому випадку, вам варто врахувати, що найкорисніші відомості ви отримаєте в першій половині дня.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело