Окупанти назвали ціну опріснення води в Криму і терміни

Вартість проєкту з опріснення морської води в окупованій Росією Ялті становить 3,3 млрд рублі (39 млн дол).

Про це ТАСС повідомили в так званому Міністерстві житлово-комунального господарства Криму. Там уточнили, що його реалізація планується в 2021-2023 роках.

“Наразі розроблено інвестиційний проєкт по об’єкту на суму 3,3 млрд рублів. Термін реалізації проекту – 2021-2023 роки”, – йдеться в повідомленні.

Проєкт включає в себе будівництво споруд, які будуть опріснювати морську воду. Передбачається, що їх продуктивність складе 20 тисяч кубометрів на добу.

Раніше так званий глава окупованого Криму Сергій Аксьонов заявляв, що запасів підземних вод для забезпечення водою Великої Ялти не знайшли, тому було вирішено будувати опріснювач морської води.

Зазначимо, що в Криму склалася катастрофічна ситуація з водопостачанням. Водночас багато експертів і політиків, а також самі кримчани заявляють, що для населення води цілком вистачає, але Росія використовує її у військових цілях.

Як повідомляв OBOZREVATEL, окупанти витратили мільйони на викачування води з підземних джерел, однак це не допомогло вирішити проблему. За даними ЗМІ, їхня стратегія зводиться до того, щоб забрати воду у одних регіонів і віддати її Сімферополю, який залишається в пріоритеті третій місяць.

Читайте також  Але тато проти: у США сина депутата Держдуми засудили до 27 років в’язниці

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело