Електронні щоденники та журнали: У Міносвіти показали, як змінилася українська школа і що буде нового у 2021 році

У Міністерстві освіти і науки України поділилися результатами роботи та планами на майбутнє щодо впровадження системи електронних журналів та щоденників. Відомо, що вже більше ста освітніх установи використовують і тестують дану систему.

Про це стало відомо завдяки новій публікації Міністерства освіти і науки України в мережі Facebook.

“На сьогодні, 1 лютого 2021 року, безкоштовними державними електронними журналами та щоденниками користуються 134 заклади загальної середньої освіти України. Зараз йде активне підключення шкіл до системи електронних журналів і е-щоденників.

Найбільше шкіл, які вже підключилися, у Дніпропетровській (16 установ), Івано-Франківській, Київській та Сумській (по 8) областях. Ці установи вже почали активну роботу в системі і створили журнали, а не тільки зареєструвалися. Крім того, на сьогоднішній день служба підтримки опрацювала 446 листів і звернень про надання доступу до модулів.

“Запуск електронних журналів і щоденників – це перший крок на шляху становлення потужної системи національних електронних сервісів, і не тільки для закладів загальної середньої освіти. Запустивши е-журнали і е-щоденники для шкіл, ми відразу отримали звернення від установ вищої та професійно-технічної освіти, які теж хочуть використовувати функціонал державних електронних щоденників і журналів. Зараз даним закладам надаються консультації. У 2021 році заплановано подальший розвиток і розширення функціональних можливостей електронних журналів і щоденників”, – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.”, – пишуть у Міносвіти.

Читайте також  Профспілка заявляє про можливе закриття малих шкіл

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело