На Одещині учителька наклала на себе руки, кинувшись у море

У Затоці Одеської області знайшли мертвою вчительку-філолога Білгород-Дністровської загальноосвітньої школи №4 Ірину Афанасьєву. З’ясувалося, що жінка вирішила накласти на себе руки, потонувши в улюбленому морі.

Про смерть педагогині повідомила у Facebook Ірина Чернега. Тоді як місцевий портал topor.od.ua сповістив про причини такого вчинку.

“Вчора повідомляли про те, що в курортній Затоці на морі виловили труп. Як пізніше з’ясувалося, це була мешканка Бєлгорода-Дністровського 1967 року народження без ознак насильницької смерті”, – йдеться в матеріалі.

Зазначається, що Ірина Афанасьєва була хорошою вчителькою і класною керівницею. Водночас вона страждала від невиліковної хвороби і, “не витримавши болю, від безсилля перед недугою воліла померти”.

“Нічого в душі, крім болю і безсилля перед твоєю хворобою… Царства тобі небесного, Іринко. Хвороба виявилася сильнішою тебе. Прости за те, що не змогли тобі допомогти”, – написала Чернега.

Видання підкреслює, що саме тому жінка приїхала в Затоку – на своє улюблене море.

“Роздягнулася, акуратно склала за звичкою одяг на березі, і поплила у вічність. Холодні листопадові води їй допомогли це зробити швидше. Не будемо її судити за слабкість перед хворобою”, – підкреслили в повідомленні.

Читайте також  В Одесі горів центральний автовокзал, є постраждала

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело