“Орел і решка”: Регіні Тодоренко загрожує штраф 2 млн і звільнення

Генеральний продюсер “Орла і решки” Нателла Крапівіна: “Регіна буде оштрафована, можливо, звільнена після закінчення сезону”

Регіна Тодоренко є однією з найпопулярніших ведучих тревел-шоу “Орел і Решка”. А тепер її робота в шоу під питанням. Як повідомив генеральний продюсер шоу Нателла Крапівіна в інтерв’ю life.ru, Регіна Тодоренко буде оштрафована за дезінформацію шанувальників шоу.

Вся справа в тому, що Регіна Тодоренко сказала, що глядачів шоу вводять в оману. Нібито вся та картинка, яку показують, не є дійсністю, немає ніякої золотої карти, весь бюджет дуже обмежений.

Нателла Крапівіна поки говорить тільки про штраф, за деякими даними він буде в розмірі 2 млн рублів, який має виплатити Регіна Тодоренко. А також Крапівіна сказала про можливе звільнення Регіни через цю ситуацію:

Я, м’яко кажучи, була здивована тим, як легко Тодоренко ввела в оману величезну кількість шанувальників нашої програми, яка більше семи років розповідала абсолютно чесно і достовірно про те, як можна провести вік-енд з різними бюджетами. Для мене, як для генерального продюсера проекту, завжди було принципово важливим відповідати ідеї. Золота картка — це не символ, це реальні гроші, якими продюсери розпоряджаються в рамках програми в необмеженій кількості. Єдина умова — це повинно бути в межах жанру і не суперечити морально-етичним нормам. За всю історію нашого тревел-шоу ми жодного разу не врізали бюджет і не заганяли себе в рамки. Безумовно, ми не можемо витратити за вік-енд більше, ніж фізично можливо, і це, мабуть, єдине обмеження. Але те, що пані Тодоренко дозволяє собі подібні, по суті — брехливі, коментарі — це питання її некомпетентності і незалученості в проект. Вона ж не є організатором знімального процесу, не є продюсером шоу, відповідно, не володіє реальною інформацією. Навіщо їй це? Можливо, з метою особистого піару. За такі неприпустимі заяви Регіна буде оштрафована, можливо, звільнена після закінчення сезону.
Поки Регіна Тодоренко не коментує цю ситуацію.

Читайте також  “Приїхали до Криму купатися в болоті”: В Мережі показали фото пляжу в Ялті

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -