Львову потрібно підтримати малий та середній бізнеси в часи пандемії, – Садовий

Львову потрібно підтримати малий та середній бізнеси в часи пандемії, – Садовий


У Львові немає одного великого підприємства, яке дає усім роботу. Натомість у місті функціонує безліч малих та середніх бізнесів. Саме тому вкрай важливо надати їм підтримку в час пандемії коронавірусу.

Засідання виконкому Львівської міськради відбулось 6 листопада. Там мер міста Андрій Садовий наголосив на важливості розширення програм щодо підтримки малого та середнього бізнесів міста у час пандемії. Про це повідомила пресслужба Львівської міськради.

Чому Садовий хоче підтримати малий та середній бізнеси
За словами Садового ті повідомлення, які лунають з боку держави, викликають паніку в дрібних та середніх підприємців. Тому міський голова запропонував створити план заходів для підтримки малого та середнього бізнесів.
Я б дуже просив спільно продумати ряд заходів стосовно переосмислення цієї програми підтримки бізнесу, яка діє у місті. Можливо, певні речі треба додати та доопрацювати, щоб ми захистили наш малий та середній бізнес. Львів має свою силу в тому, що в нас немає одного великого підприємства, яке може закритись і залишити всіх без роботи — у нас є сотні й сотні малих підприємств,– заявив Садовий.
Міський голова додав, що пакет підтримки та допомоги бізнесів у часи пандемії вкрай необхідно розглянути. Садовий доручив відповідним структурним підрозділам ЛМР подати пропозиції щодо заходів підтримки підприємців Львова. Це необхідно для того, щоб оперативно оновити програму допомоги бізнесу в місті.

Зверніть увагу! Львів наразі перебуває у помаранчевій карантинній зоні. Проте у 4 районах Львівської області 6 листопада держкомісія ТЕБ і НС встановила червону зону.У 4 районах Львівщини посилять карантинні обмеження.

Читайте також  Небезпечні розваги: У Львові мікроавтобус насмерть збив 10-річну дівчинку, що каталась на санках

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело