48-річна жінка народила трійню після того, як втратила сина в АТО

48-річна Лілія Ільницька зважилася на штучне запліднення.

Син мешканки Житомира був поранений під Донецьким аеропортом в 2014 році в день свого 24-річчя. Жінка зважилася на штучне запліднення.

48-річна мешканка Житомира, яка раніше втратила єдиного сина в АТО, народила трійню. Про це 12 квітня стало відомо місцевому виданню Житомир.info.

Як розповів головний лікар обласного перинатального центру Юрій Вайсберг, дівчатка середньою вагою в 1700 грамів з’явилися на світ в день космонавтики. Народжувала жінка не сама – їй робили кесарів розтин. Малятка народилися на світ на 35 тижні.

Мамі 48 років, вона зважилася на штучне запліднення, оскільки кілька років тому разом з чоловіком втратили в АТО свого єдиного сина. Зараз мама і дітки знаходяться в задовільному стані в палаті інтенсивного лікування.

– розповів лікар.

У перинатальному центрі кажуть, що дівчаток збираються назвати Машею, Дашею і Сашею. За словами головного лікаря, прізвище породіллі – Лілія Ільницька, очевидно, що мова йде про матір загиблого в 2014 році десантника 95-ї бригади Дмитра Ільницького.

Юнак був поранений 29 листопада, в день свого 24-річчя, в селищі Піски під Донецьким аеропортом. Помер в лікарні Красноармійська. 26 травня 2015 року на фасаді Житомирської гімназії, де навчався Дмитро Ільницький, відкрили меморіальну дошку.

Читайте також  Залишилось двоє дітей: помер український військовий, якого звільнили з полону бойовиків

Шукайте деталі в групі Facebook


Передає -