80-річні пенсіонери отримують чималі доплати до пенсій

В Україні пенсіонери, яким більше 80 років, отримують чималі гроші, порівняно з виплатами минулих років.

 


Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю українським телеканалам, яке покажуть у четвер ввечері, передає “Сегодня”.

Він нагадав, що уже підписав закон про підвищення мінімальної зарплати, пише Обозреватель.

Також президент назвав головну умову для подальшого росту мінімальної зарплати та пенсій.

“Ми зробили перші кроки згідно з тим, що у нас є, які у нас є гроші. Пенсіонери 80+ отримують додаткові чималі гроші в порівняно з тим, що було. Наступного року запрацює програма “75+” – вони будуть отримувати більше. Далі ми хочемо знижувати цей вік людей”, – сказав Зеленський.

Він додав, що підвищення мінімальної зарплати до 6000-6500 тис. грн – це величезне навантаження на держбюджет, “але це все одно правильне рішення”.

Президент пояснив, що грошей на соціальну сферу, в тому числі пенсії і зарплати, стане більше тоді, коли в Україні будуть кілька мільйонів підприємств (необхідне збільшення їх кількості), коли вони будуть чесно платити податки.

“Поки, треба визнати, економіка слабка. Підприємців, які вийшли з тіні, – мало, але вийдуть. Ми ж не просто так йдемо до електронної країни. А коли ми повністю відійдемо від (паперових) довідок, від чиновника, буде менше корупції, і всі будуть платити податки. Буде і “соціалка”, і буде рівномірно зростати в порівнянні з кількістю бізнесу і податків”, – підкреслив Зеленський.

Читайте також  Карпатський віщун ШОКУВАВ передбаченнями про неньку Україну!

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело

Загрузка...
загрузка...