Вітаємо на борту, принцесо! Екіпаж літака прийняв пологи на висоті майже 12 тисяч метрів

Жінка перебувала на 28 тижні вагітності й почала народжувати під час польоту.

Екіпаж рейсу Turkish Airlines відсвяткувала прибуття додаткового пасажира на висоті 12 800 метрів: стюарди прийняли пологи в жінки, яка народила дівчинку під час польоту.

Як пише BBC, пасажири також допомогали під час народження дитини, яке почалося незабаром після зльоту літака зі столиці Гвінеї Конакрі до Стамбула.

Дівчинку назвали Кадіжу (Kadiju). Разом із матір’ю їх доставили до лікарні відразу після прильоту до столиці Буркіна-Фасо, де літак здійснив додаткову посадку. Зазначається, що породілля разом з немовлям наразі почуваються добре.

У Turkish Airlines розповіли, що екіпаж помітив, як пасажирка Нафі Діабі (Nafi Diaby), яка була на 28 тижні  вагітності, почала страждати від болю, тож оперативно допоміг їй.

Більшість авіакомпаній дозволяє жінкам при надії подорожувати до 36 тижня вагітності, однак вимагають підписаний лист від лікаря від 28-го тижня, який підтверджує передбачувану дату народження.

Раніше повідомлялося, що екстремальним виявився один із рейсів електрички “Знам’янка – Одеса”: молода жінка, яка їхала додому в село, раптом відчула, що починаються перейми. Дитя вирішило не чекати, доки поїзд прибуде до найближчої зупинки, тож пологи прийняли провідниці.

Читайте також  П’янuй росіянин влаштував масову бійку в літаку до Туреччини (ВІДЕО)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -