В Україні хочуть заборонити аборти за бажанням жінок

В Україні можуть заборонити аборти за бажанням жінок, а робити штучне переривання вагітності будуть лише за медичними показаннями, або в разі, якщо зачаття відбулося в результаті зґвалтування.

З такою пропозицією виступив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенко” Дмитро Голубов.

Законопроект №6239 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмежень щодо проведення операцій штучного переривання вагітності (абортів) зареєстрований у Верховній Раді в понеділок, 27 березня, а текст документа з’явився на сайті парламенту в середу.

Законодавець пропонує виключити норму, яка є в Цивільному кодексі України, про те, що штучне переривання вагітності до 12 тижнів може здійснюватися за бажанням жінки.

Народний депутат пропонує дозволити аборти лише у визначених законодавством обставин, якщо терміни вагітності не перевищують 22 тижні.

Законопроект передбачає, що аборт може бути проведений в установах охорони здоров’я, якщо вагітність несе пряму загрозу життю вагітної жінки, при наявності медичних показань щодо патології плоду, несумісної з життям дитини після народження, а також якщо зачаття відбулося в результаті зґвалтування.

Додамо, що автор законопроекту є членом парламентського комітету з питань правової політики і правосуддя.

Читайте також  ЖІНКИ РОЗПОВІЛИ, ЯКИЙ СЕКС ЗМУШУЄ ЇХ КРИЧАТИ

Шукайте деталі в групі Facebook


Передає -