Тверк на кістках: школярки влаштували “брудні танці” біля пам’ятника загиблим на Донбасі

Дівчатка-підлітки зганьбились танцями, які вони влаштували перед пам’ятником загиблим на Донбасі воїнам.

Після того, як відео потрапило до поліції та було оприлюднене в мережі, дівчата вибачилися за свій вчинок. Тепер школяркам та їхнім батькам загрожує штраф.

Ганебний інцидент стався у селищі Талалаївка Чернігівської області. Місцеві чотири школярки станцювали тверк перед пам’ятником загиблим українським воїнам на Донбасі.

Відеозапис танцю 29 вересня виклали в одному з Telegram-каналів Чернігова.

Як повідомили в поліції Чернігівської області, школяркам та їхнім батькам загрожує покарання.

Так, за фактом події склали на двох 16-річних підлітків адмінпротоколи за статтею 173 Адміністративного кодексу. Тепер їм загрожує штраф від 51 до 119 гривень або громадські роботи від 40 до 60 годин, або адміністративний арешт до 15 діб.

Іншим двом дівчатам 13 років, тому за них відповідатимуть батьки. На батьків склали протоколи за статтею 184 Адміністративного кодексу. За це їм загрожує від 850 до 1700 гривень штрафу.

Протоколи направлені до суду, який обере покарання.

Після розголосу школярки записали відеозвернення з вибаченнями. Як видно з відео, вони говорять фрази “за папірчиком”, тому важко судити, чи справді підлітки усвідомлюють всю ганебність свого поступку.

Як я писав у попередній публікації: “Я сподіваюсь, що наступне відео буде з цими дівчатами на фоні пам’ятника з вибаченнями”.

Надіюсь, що ця ситуація буде уроком і для них і не тільки.

Також дякую керівнику Поліція Талалаївського району Андрію Івановичу Водолазкіну за швидку реакцію на подію. Спільно поїхали до школи та зустрілись з директором та учасницями відео. Радий, що після проведеної бесіди з дівчатами вони все таки зробили правильний вибір.

Вічна Пам’ять Героям, які загинули захищаючи Незалежність та Суверенітет України.

Читайте також  Били, поки не зламали хребет: цькування в школах досягло епідемії, такого не було ніколи

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело