На СТБ знайшли заміну Дмитру Карпачову

Цієї осені, вперше за шість років, в ток-шоу “Один за всіх” з’явиться новий ведучий – місце Дмитра Карпачова, який прийняв рішення розвивати власний бізнес, займе юрист Михайло Присяжнюк. Прем’єрні випуски проекту глядачі побачать з 2 вересня на СТБ, пише КП в Україні.

Михайло добре знайомий глядачам каналу, оскільки є постійним експертом “Один за всіх”. Крім того, з 2012 року він виступав експертом-юристом у багатьох проектах СТБ: “Вaгiтна у 16”, “Врятуйте нашу сім’ю”, “Кохана, ми вбuвaємo дітей”, “Детектор брехні”, “Слідство ведуть екстрасенси”, “Все буде добре“,” Холостяк. Як вийти заміж“,” Давай поговоримо про… “,” За живе!“.

Незважаючи на настільки значний послужний список, Михайлу все ж довелося пройти кастинг. Керівник проекту “Один за всіх” Роман Панасенко розповів, що команда проекту розглянула близько 20 кандидатів на місце ведучого.

– Як тільки Дмитро Карпачов повідомив про свій відхід, ми почали проводити проби. За три тижні розглянули близько 20 кандидатів, серед яких були добре відомі психологи, телеведучі та адвокати, – каже Роман Панасенко. – Спочатку ми шукали проекту абсолютно нове обличчя, розглядали навіть жіноче, але потім подумали: адже у Михайла колосальний юридичний досвід. По суті, все, що повинен робити ведучий такого гостросоціального проекту, як “Один за всіх”, Міша давно вже робив за кадром: дзвонив в держоргани, викликав в студію правоохоронців, спілкувався зі свідками, разом з постpaждалою стороною виїжджав в поліцію, супроводжував пiдозpюваних в правоохоронні opгани, консультував героїв програми і домагався того, щоб всі винні понесли покapaння. Його знає, любить і, найголовніше, йому довіряє наш глядач, і це зіграло важливу роль в ухваленні рішення. Михайло буде не просто ведучим, а справжнім народним захисником.

Читайте також  Як буде організовано освітній процес у закладах освіти на період війни в Україні, - МОН

Михайло Присяжнюк зізнається, що новина про те, що саме його команда вибрала ведучим “Один за всіх”, стала хвилюючим і дуже відповідальним моментом.

– “Один за всіх” – це не просто проект. Це реальне життя, а часом і не одне, тому для мене було вкрай важливо, щоб на місце ведучого прийшла людина, яка розуміє специфіку проекту і готова до останнього відстоювати справедливість, – розповідає Присяжнюк. – Звичайно, я безмежно вдячний команді, що цією людиною буду я, адже з проектом мене пов’язують довгі роки роботи, а Діма Карпачов – мій давній друг, людина, яку я безмежно поважаю, з якою ми за шість років зробили величезну кількість корисних справ. І зупинятися не збираємося. Я готовий бути бойовим ведучим і прямо зі студії виїжджати в райвідділ, спілкуватися зі свідками, стежити за розглядом справи в суді. На мій погляд, “Один за всіх” – це школа чужих помилок, яка дає практичне розуміння того, як потрібно поступати в ситуації, коли ваші права порушені.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -