Польські прикордоннки затримали українок, які намагалися вивезти зенітну гармату до Польщі

Дві українки намагалися ввезти до Польщі компоненти корабельної артилерійської установки AK-630 калібром 30 мм.

В результаті проведення митного контролю польськими прикордонниками у пункті пропуску в Дорогуську незаконна спроба ввезення зброї була попереджена, повідомляє “Польське радіо” з посиланням на прес-службу Агентства внутрішньої безпеки Польші.

“Співробітники Агентства внутрішньої безпеки вилучили на польсько-українському кордоні артилерійську гармату і затримали осіб, які намагалися ввезти її у Польщу”, – йдеться в повідомленні.

Гармату з замком радянського виробництва перевозили фургоном на українській реєстрації 31 березня 2017 року. Польські правоохоронні органи затримали двох громадянок України, які їхали цим авто.

Зброю задекларували як гідравлічний компонент.

Варто зазначити, що вилучена артилерійська система призначена для встановлення на військових кораблях і збиття повітряних цілей, зокрема керованих ракет, літаків, гелікоптерів та невеликих надводних цілей.

В польському Агентстві внутрішньої безпеки зазначили, що зараз ведеться розслідування у справі спроби незаконного ввезення зброї на територію Польщі.

Нагадаємо, що прикордонники Сумського загону затримали на залізничному пункті контролю “Хутір-Михайлівський” трьох українців, які намагалися вивезти в Росію пристрій, що використовується у військовій авіації.

Читайте також  Українок врятували з сексуального рабства в Іспанії

Шукайте деталі в групі Facebook


Інформує -