ШОК!!! Порошенко приголомшив усю країну новиною про призов, готуйтеся, чоловіки, до армії

З початку 2017 року вже 4,5 тисячі осіб висловили бажання захищати Батьківщину і вступили на службу за контрактом до Збройних сил України. Про це повідомив президент Петро Порошенко під час виступу на оперативному зборі керівного складу ЗСУ.

“Минулого року до Збройних сил прийнято за контрактом близько 70 тисяч українських добровольців. І якість цього складу, який надійшов до Збройних сил України, є значно вищою, ніж у попередні роки. З початку цього – ще 4,5 тисячі військовослужбовців записалися до лав ЗСУ”, – сказав президент.

“Це дозволило нам відмовитися від використання мобілізаційних ресурсів, як мене не критикували тоді, та забезпечити комплектування військових частин мотивованими військовослужбовцями військової служби за контрактом”, – пояснив глава держави.

Цифри, оприлюднені президентом, свідчать, що темпи прийняття на контракт у ЗСУ в 2017 році різко впали. Якщо торік до Збройних сил залучали в середньому 5,75 тисячі контрактників за місяць, то тепер – 4,5 тисячі майже за два перші місяці року.

При цьому, за зізнанням офіцерів із різних частин, після демобілізації останньої (шостої) черги мобілізованих із запасу в ЗСУ спостерігається значний некомплект.

Петро Порошенко у виступі підкреслив, що “закрити потреби фронту на добровільній і професійній основі” вдалося завдяки Мінським угодам, які надали необхідний для цього час.

Президент зазначив, що за рахунок особового складу, який набув бойового досвіду та вже демобілізувався, минулого року був сформований потужний оперативний резерв першої черги. “Ці військові є добре вмотивованими, високопрофесійними та патріотичними. Це – понад 130 тисяч осіб”, – сказав Петро Порошенко.

Водночас він зауважив, що в Україні збережено призов на строкову військову службу.

“Так, ця категорія військовослужбовців не долучається до виконання бойових завдань в зоні АТО, проходить військову службу в основному у військових частинах забезпечення, але ключове – хлопці отримують підготовку у навчальних центрах за бойовими спеціальностями”, – сказав Порошенко.

Читайте також  Порошенко створив над Донбасом спеціальну військово-повітряну зону

Як повідомляє прес-служба Банкової, на оперативному зборі керівного складу Збройних сил Петро Порошенко також заявив, що “загроза повномасштабної агресії з боку Російської Федерації залишається й надалі”.

“Ворог помітив позитивні зміни у Збройних силах України. Інакше би він не подвоював і не потроював зусиль із внутрішньої дестабілізації. Фронт не по зубах, то ламають голову, що б зробити такого, аби вибухнуло в тилу. І не просто думають, а діють. І не самі, а за допомогою п’ятої колони”, – сказав також президент, згадавши, що днями СБУ “викрила групу саме таких «колоністів», які готували різноманітні заходи із дестабілізації ситуації в Україні на пряме замовлення із Росії.

Вони адміністрували сайти, збирали багатосоттисячні групи під назвами «Українська революція», «Третій майдан». Адміністрували це все із Санкт-Петербурга і Москви”.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -