″Це все через Віктора Медведчука″, – Оксана Марченко розказала, чому стала не бажаною для СТБ

Власники холдингу StarLightMedia запропонувалителеведучій Оксані Марченко звільнитися з роботи “за власним бажанням”. Причиною такої ініціативи з боку керівництва холдингу стала політична позиція і погляди чоловіка телеведучої – голови Політради ОПЗЖ Віктора Медведчука.ук

Про це Оксана Марченко розповіла в інтерв’ю виданню “Страна”.
“Одного разу до мене додому приїхав Володимир Бородянський, який тоді був керівником StarLightMedia, і запропонував мені звільнитися за власним бажанням. Він наводив багато аргументів, але в цілому все зводилося до того, що я стала неугодною. Вони хотіли позбутися мене за всяку ціну” – стверджує телеведуча.

Марченко переконана, що така ініціатива власників StarLightMedia пов’язана з принциповою позицією щодо важливих політичних питань її чоловіка – народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука.

“Це все через Віктора Медведчука, як і у випадку з проектом “Танці з зірками”. Це була дискримінація мене, як дружини, через політичні позиції та погляди чоловіка. Власники холдингу зіграли в цьому не останню роль. Події припали якраз на той час, коли в Україні посилився розгул націонал-радикалів, нагніталася ненависть до так званих “ворогів народу” у нашому обличчі. Власники холдингу вирішили, що простіше принести мене в жертву, ніж виправдовуватися. На “Танцях з зірками” власники каналів теж за рахунок мене вирішували свої питання з дискредитації мого чоловіка. Хотіла б написати великими літерами, щоб до всіх цих діячів дійшло: Віктор – патріот України, я завжди буду його підтримувати, скільки б бруду на нас не виливалося”, – заявила Оксана Марченко.

Телеведуча повідомила також, чому її попросили залишити СТБ.
“Там я несла добрий, позитивний фон для нашої сім’ї. Я всім допомагала, всіх підтримувала. Сім’я фінансово брала участь у житті багатьох конкурсантів “Україна має талант” та Х-фактора, просто ми це ніколи не афішували. А створювати позитивний імідж дружини Медведчука взагалі не входило ні в чиї плани, тим більше прихильників Сороса. І коли виникла така ситуація, то ніякі мої заслуги перед телеканалом вже не працювали. Так що я не пішла з СТБ — мене “пішли”, – роз’яснила Оксана Марченко.

Читайте також  У "Слузі народу" вважають візити Медведчука до Росії державною зрадою і планують покарати за це

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело