Потужний циклон Izolde затопить Україну

Погода в Україні 31 травня, у неділю, буде прохолодною. Низькі температури будуть супроводжуватися рясними опадами у більшості українських областей. Про це у своєму мікроблозі у Facebook написала синоптик Наталка Діденко. Також вона попередила, що найближчим часом очікувати значного потепління не варто.

За даними синоптика, у неділю, 31 травня над Україною пануватиме потужний циклон Ізольда.

“Циклон Izolde зараз – над Україною. Карта 1. Буде завтра вивертатися, як і належить циклону, проти годинникової стрілки і моститиме голову на західну нашу подушку. Але це не означає, що дощі йтимуть лише в західних областях. 31-го травня дощі різної інтенсивності пройдуть у більшості областей України. Карта 2. Трохи розтягне в неділю хмари на Півночі, через Черкащину на Одещину”, – пише синоптик.

Також синоптик зауважила, що варто очікувати велику температурну амплітуду.

“Температура повітря завтра очікується +16… +20 градусів, на Півдні та Сході до +22 градусів, у західній частині буде найпрохолодніше, +12… +16 градусів”, – пише Діденко.

Відносно погоди у столиці синоптик уточнює: сильних злив у неділю очікувати не варто.

“У Києві завтра також переважатиме волога повітряна маса, але циклон все ж від столиці відсунеться, тобто, з дощами попустить трохи. Температура повітря коливатиметься близько +16 градусів”, – додала вона.

Також за прогнозом Наталки Діденко, лише з 3-4 червня в Україні почне підвищуватися температура.

 

Читайте також  В Україну мчить сніговий шторм і вдарить дикий мороз: синоптик назвав дати

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело