Лікарі: Залежність від лайків у соцмережах може призвести до жахливих наслідків

Любителі постити кожен свій крок і прийом їжі, а потім моніторити скільки людей вам сердечка поставили – ви в небезпеці! Якщо ви кожні 10 хвилин перевіряєте сторінку на нові лайки і коментарі, ви близькі до нервового або психічного розладу.

Ми розкажемо, що на вас чекає, якщо ви не зупинитесь і далі будете постити кожен свій крок у мережі!

1. У вас розвинеться комплекс неповноцінності


А далі буде ось що: без лайків – тобто без чужого схвалення – ви не зможете їсти, нормально працювати і займатися спортом. Отримати якнайбільше реакції на власний пост стане нав’язливою ідеєю.

2. Ви станете маріонеткою в чужих руках
Логіка проста – чим більше ви шукаєте схвалення від так званих френдів у мережах – багатьох з них ви і в очі не бачили – тим легше вами управляти!
«Людина стає повністю залежною від чужої думки, нею легко маніпулювати. Якщо така людина підпаде під вплив когось, хто хоч трішки володіє маніпуляцією, то буде робити все, що треба. Достатньо їй поаплодувати, і людина може піти на злочин», – вважає психолог Іван Сторчак.

3. Ви можете покінчити життя самогубством
Залежність так влаштована, що з часом вам стане недостатньо того, від чого ви залежні. Мало уваги, мало лайків, мало коментарів! Почнеться своєрідна ломка. Людина піде на все, аби отримати своє джерело задоволення!

Читайте також  Фахівці заявляють, що соцмережі посилюють почуття самотності у дітей

Шукайте деталі в групі Facebook


Передає -