Заробітчанин – про складнощі отримання меддопомоги за кордоном: можна чекати місяцями

Українським заробітчанам вкрай важко потрапити на прийом до лікаря за кордоном, навіть без пандемії та масової потреби у медичній допомозі та при наявності страховки. “Безкоштовної” допомоги можна чекати місяцями, а інколи за неї потрібно платити.

Заробітчанин – про складнощі отримання меддопомоги за кордоном: можна чекати місяцями
Про це розповів Андрій Зеланс, блогер і заробітчанин. При цьому щомісяця все ж доводиться платити за страховку, йдеться у сюжеті “5 каналу”.

За його словами, жоден роботодавець працівника не очікуватиме, а за час такого “простою” доведеться ще й чимало заплатити.

“На практиці виходить, що медобслуговування ти можеш чекати місяцями, нібито отримати це медобслуговування безкоштовно. Однак страховку ти платиш щомісяця. За фактом виходить, що медобслуговування безкоштовне, але коли ти не отримуєш його вчасно, ти змушений за нього платити”, – скаржиться він.

Найдоступнішою можна було б назвати приватну медицину, але для заробітчан вона – непосильна, йдеться у сюжеті.

За неналежних умов проживання, тотальній економії на харчуванні та медицині – ризики захворіти значно зростають. Найтяжче новоприбулим: вони без досвіду і поспіхом погоджуються на будь-які умови – цим і користуються, недобросовісні роботодавці, попереджають експерти.

Як вважає керуючий партнер рекрутингової агенції Віталій Михайлов, на неофіційно працевлаштованих тотально економлять.”Перше, на чому економить роботодавець, це на податках – якщо він не оформляє людину, то, відповідно, не платить податків. А більше – умови праці – спецодяг, приміщення: якщо це склад, то він може бути неопалюваний. Працювати при температурі +3 градуси – це не комфортно. Знову ж таки: житло, харчування, медична страховка”, – сказав він.

Читайте також  “Серед жертв молоде подружжя”: Неадекватний чоловік з вікна розстріляв молоду компанію. “Заважали спати”

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело