За великі гроші: як і в яких умовах українські заробітчани повертаються додому через волинський пункт пропуску (відео)

Обдурені заробітчани на кордоні та сотні євро за місце в автобусі: на україно-польському кордоні зібралися десятки людей, які хочуть виїхати на роботу в іншу країну. Приїжджаючи до митниці, люди сидять по дві-три доби чекаючи транспорт. А ті, хто повертаються, викладають шалені кошти, аби дістатися додому.

 

В Україні уже більше місяця триває карантин, однак є люди, які сподіваються потрапити на роботу за кордон. Євгеній приїхав до контрольно-пропускного пункту із Черкаської області. Їде на роботу в Гданськ. Розповідає, що знайшов оголошення в інтернеті про перевезення. Коштувало таке задоволення немало. Лише по Україні проїзд йому обійшовся в півтори тисячі гривень. Далі, каже чоловік, його мав підібрати автомобіль та перевезти через кордон. Однак, цього не сталося.

Деякі люди залишаються тут на два-три дні в очікуванні транспорту. Далі повертаються додому. І таких, як Євгеній, тут вистачає. Усі із різних регіонів України: також знайшли оголошення в інтернеті. Зараз що робити не знають. Людям обіцяли, що на кордоні буде безліч перевізників, які доставлять за кордон, проте тут – пусто.

Читайте також  Молили про допомогу, давлячись сльозами! Більше тисячі людей мало не поховали заживо в театрі. Почалася загальна паніка

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело