“Без патологій і хронічних захворювань”: Від коронавірусу померла 16-річна дівчина

У паризькій лікарні в ніч на 25 березня від коронавірусу померла 16-річна дівчина без патологій і хронічних захворювань.

Про це пише RFi.

Минулого тижня у школярки на ім’я Жюлі з’явився невеликий кашель, який вона лікувала сиропом, травами і інгаляціями. У суботу вона почала відчувати невеликі труднощі з диханням.

У понеділок маленька задишка перетворилася у напади кашлю, і мати відвезла Жюлі до лікаря. Терапевт констатував “значну дихальну недостатність” і прямо в кабінет викликав бригаду швидкої допомоги.

Дівчину доставили в найближчу лікарню в комуні Лонжюмо, де зробили тест на коронавірус.

В ніч з понеділка на вівторок її транспортували в паризьку дитячу лікарню Некер, де зробили ще два тести (обидва – негативні). У той же день її перевели до реанімації.

Увечері матері передзвонили з лікарні Некер і повідомили, що перший тест, зроблений ще в лікарні Лонжюмо, дав позитивний результат, а стан Жюлі погіршився і її підключили до апарату штучної вентиляції легенів.

Через деякий час дівчина померла.

Заступник міністра охорони здоров’я Франції Жером Саломон, який оголосив про смерть Жюлі ввечері в четвер, заявив, що школярка стала жертвою важкої форми вірусу, яка вкрай рідко буває у молодих людей.

За даними на 27 березня, жертвами Covid-19 у Франції стали 1696 осіб. За останню добу померли 365 осіб. Прем’єр-міністр країни Едуард Філіп заявив в п’ятницю, що Францію “захльостує висока хвиля епідемії” і що майбутні дні будуть “вкрай важкими”.

 

Читайте також  6 лютого – преподобної Ксенії Римлянки: молитва про допомогу у всілякій сімейній та побутовій потребі

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело