Мама року-2020: В Україні стартувала національна премія для найкращих мам

Дивовижні, найщиріші, натхненні, сміливі, добрі, милі – все це про мам, котрі завжди поруч та вірять у нас. Мами кожного дня піклуються про дітей, чоловіків, батьків, встигають тисячі справ – будувати кар’єру, займатися своїм розвитком і при цьому залишатися гарними та жіночними. Саме тому ми вирішили знайти неймовірних мам в Україні та розказати про них.

Шостий рік поспіль в рамках проєкту “Мама Року” Лінія магазинів EVA заохочує всіх українців поділитися історією щасливого материнства, героїнею якої може бути ваша мама, бабуся, знайома або навіть Ви сама! Для цього в період з 27 лютого по 07 квітня заходьте на сайт mamaroku.eva.ua та залишайте свою неймовірну історію.

Кожна мама особлива по-своєму, тому можна обрати номінацію, яка підходить саме Вам – “Натхнення”, “Успіх”, “Велике серце”, “Спорт” та “Сімейний затишок”. Для бабусь, які є прикладом для наслідування не лише для своїх дітей, онуків, а й для суспільства, є спеціальна номінація “Супербабуся”. А мами, які вміло поєднують блогерство та виховання дітей і надихають своїх підписниць бути сміливішими та щасливішими, можуть надіслати свою історію у номінації “Блогер”. Вибір переможниць проводиться двома шляхами: онлайн-голосуванням та експертним журі.

Переможниці отримають титул “Мама року” і будуть урочисто нагороджені на конференції “Мама може” за участю зіркових спікерів, яка відбудеться 17 травня у Києві. Серед головних призів – відпочинок у SPA-комплексі, чарівне перевтілення від стилістів і візажистів, фотосесія, майстер-класи відомих експертів та численні подарунки від партнерів проєкту!

За весь час існування премії своїми зворушливими історіями поділились більше ніж 2 000 жінок, серед яких було обрано 61 переможницю.

В 2019 році відбулася п’ята ювілейна національна премія “Мама Року” за період, котрої було зібрано у два рази більше історій ніж у минулі роки, та було нагороджено 14 переможниць.

Читайте також  Україна не поїде на “Євробачення”? Прозвучала тривожна заява. Деталі скандалу

.Не зволікайте та надсилайте свою історію до 7 квітня на сайт премії: mamaroku.eva.ua.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело