“Корів менше, ніж після Гітлера!” Ляшко розніс успіхи “уряду ідіотів”

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що нова влада, зокрема і уряд Олексія Гончарука винні в масовому безробітті і проблемах з промисловістю в Україні.

Дискусія розгорілася в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” в п’ятницю, 14 лютого.

Так, коментуючи зауваження Ляшка про ціни на газ, Гончарук сказав, що той вже був при владі і показав, що не зміг нічого зробити.

Головного “радикала” такий вислів розлютив. “Я ніколи при владі не був, ніякої комітет не очолював! Наша фракція була в опозиції до президента Порошенка, зараз до вашого уряду. Давайте поговоримо не про мої результати, а про ваші. Ви багато розповідали, нова команда скільки всього зробила. Але цифри – річ уперта. Економіка! Ми в минулому році поставили рекорд за рівнем безробіття. Через вас!” – розлютився Ляшко.

Політик назвав уряд Гончарука “некомпетентними непрофесіоналами”. “Через вас 350 тисяч українців залишилися без роботи. Спад виробництва – 7,5%. Сьогодні в Україні, за даними Держстату, менше корів, ніж після Гітлера!” – видав Ляшко.

Політик також звинуватив нову владу в мільярдних зарплатних боргах. Гончарука почав захищати Милованов, проте Ляшко продовжив наводити цифри.

“Де результат вашої роботи, покажіть? Ви – уряд некомпетентних ідіотів!” – додав він. Міністри у відповідь заявили, що з Ляшком “не можна говорити про економіку”.

Читайте також  “Додому так і не повернувся”: Відомого українського чиновника знайшли мертвим у власному автомобілі

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело